Imagine Despre orice Imagine

Moderatori: bb_girl, Paulici, Katutza, sabinaeniko

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Literatura

Mesajde bb_girl » 7-Mai-2009, 12:28

Clar, cu topicul asta nu ma adresez lui Hordy =))
Voi ce mai cititi, in afara de subtitrari si etichetele de la bere? Care sunt cartile voastre preferate?
I still have my Chuck Bass <3
Imagine
bb_girl
Moderator
Moderator

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Hordy » 7-Mai-2009, 13:57

X(

Citesc cărţile tehnice de la diverite aparate electrocasnice. Uneori citesc fişierele readme din diverse programe, am început acuma să citesc 1984 de George Orwel. Acuma am în vizor Dune de Frank Herbert si Magicianul de Raymond E. Feist sper doar să am timp de ele :D
Hordy
Fratele cel prost
Fratele cel prost

Nume real: Hordoan Adrian

Mesajde BOSSE83 » 7-Mai-2009, 17:54

:)) Bun topic :)]- Hordy,mai bine ii spunem bebelushei ca suntem oameni mari si ocupati,nu mai avem timp de citit :mrgreen: Fara gluma,chiar asa si e.Cand esti la munca nu stiu cate ore pe zi,cand ajungi acasa vrei sa te odihnesti sau sa te uiti la tv sau sa mai iesi in oras din cand in cand sau sa stai cu iubita/iubitul si nu prea iti mai arde de citit :) Dar putem sa discutam despre ce am citit in trecut :) Apropo de faza asta cu cititul,cred ca stiti toti comedia"Friends".Intr-un episod,Ross l-a intrebat pe Joey daca nu a citit Shakespeare in liceu,iar Joey i-a raspuns:"nu,in liceu am facut sex" =)) =))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde Hordy » 7-Mai-2009, 17:57

[:-P [:-P cam asa e, ori faci secs ori citesti. Ambele e mai greu =)) =)) Si acu sa fiu sincer in liceu nu am citit deloc =))
Hordy
Fratele cel prost
Fratele cel prost

Nume real: Hordoan Adrian

Mesajde bb_girl » 7-Mai-2009, 21:59

A, deci dupa ce incepi sa faci sex te lasi de citit? =)) Bun, atunci sa citesc ce am de gand pana mai am vreme =)) =)) =)) =)) =))
I still have my Chuck Bass <3
Imagine
bb_girl
Moderator
Moderator

Forum Statistici