Imagine Trupe, solişti, melodii, albume Imagine

Moderatori: bb_girl, Paulici, Katutza, sabinaeniko

Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Ce trupa va place mai mult?

RBD
8
38%
TH
4
19%
Nici una
9
43%
Ambele
0
Niciun vot

Voturi totale : 21

Mesajde BOSSE83 » 2-Mai-2008, 19:31

NightCrawler scrie:Imagine, calcai matza pe coada?

MAI,PISI,POATE MATZA ESTI TU,EU SUNT MOTAN :)) :)) :)) :)) :)) SI FAC URAT CAND SUNT CALCAT PE COADA :)) :)) :)) IA-O MAI USOR,ROGU-TE :)) :)) :)) DEOCAMDATA RAD,CA SUNT VESEL AZI :)) :)) :)) DAR NU AGREEZ IRONIILE DEPLASATE SI NEREUSITE [-X
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde NightCrawler » 2-Mai-2008, 22:36

Imagine... tu chiar ai vorbit serios... hai ca-mi esti simpatic. zau! Imagine
ImaginePalmares în viaţăImagine

- flori, fete sau băieţi;
- şotron;
- ţară, ţară, vrem ostaşi;
- ţurca;
- hockey (versiunea vintage, iarna, pe gârla îngheţată);
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 2-Mai-2008, 22:46

NightCrawler scrie:Imagine... tu chiar ai vorbit serios... hai ca-mi esti simpatic. zau! Imagine

HAI SA-TI DAU UN SFAT:GLUMESTE CU CINE ITI PERMITE.SUNT BAIAT BUN,DAR NU ACCEPT SA FIU LUAT PESTE PICIOR.DACA NU STII CE-I AIA CATERINCA,MAI BINE ABTINE-TE PT CA RISTI SA-I JIGNESTI SAU SA-I DERANJEZI PE CEI DIN JUR CU "GLUMITELE"TALE.CU UNII POTI SA-TI PERMITI ANUMITE GLUME,CU ALTII NU.DIN RESPECT PT SYLV,NU O SA MA CERT PE FORUMUL LUI,DAR TE SFATUIESC SA MA EVITI SI SA NU MAI INCERCI SA FACI PE SMECHERUL CU MINE,CA NU O SA-TI MEARGA.
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 3-Mai-2008, 09:26

Imagine... se pare ca tu nu stii ce-i aia caterinca, neica. In fine... ma abtin de orice alt comentariu... nu-s aci ca sa ma cert (mai ales ca nu-si are locu` o cearta pe subiectu` asta ;) )

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 3-Mai-2008, 10:14

NightCrawler scrie:Imagine... se pare ca tu nu stii ce-i aia caterinca, neica. In fine... ma abtin de orice alt comentariu... nu-s aci ca sa ma cert (mai ales ca nu-si are locu` o cearta pe subiectu` asta ;) )

BAIETE,PUTIN RESPECT,CA NU NE TRAGEM DE SIRETURI,NU MA LUA PE MINE CU"NEICA"!EU STIU CE-I CATERINCA SI GLUMESC DOAR CU CINE IMI PERMITE.DACA TU AI IMPRESIA CA CINEVA E OBLIGAT SA-TI TOLEREZE IRONIILE,TE INSELI.TIN LA GLUMA,DAR NU-TI PERMIT SA MA FACI MINCINOS.SAU POATE NU STII CE INSEAMNA :^o TE-AI BAGAT IN SEAMA INTR-O DISCUTIE CARE NU TE PRIVEA SI TI-AI DAT CU PAREREA AIUREA-N TARG.POTI SA-TI DAI CU PAREREA DESPRE SUBIECTUL TOPICULUI,NU DESPRE MINE.POT SA SCRIU SI CA LAPTELE E NEGRU SI TOT NU AI TU DREPTUL SA MA FACI MINCINOS.CONTROLEAZA-TE SI STAI IN BANCA TA.RADEM,GLUMIM,DAR NU S-A NASCUT OMUL CARE SA MA IA PE MINE PESTE PICIOR.
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 4-Mai-2008, 04:22

=)) ... hai ca ma faci sa rad, zau! Nici macar ironic nu era mesaju` ala... era pur si simplu` o gluma... o gluma banala si simpla pe care n-ai perceput-o... si nu ma lua pe mine cu "baiete" daca-i vorba de-asa. ;)

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 4-Mai-2008, 09:18

NightCrawler scrie:=)) ... hai ca ma faci sa rad, zau! Nici macar ironic nu era mesaju` ala... era pur si simplu` o gluma... o gluma banala si simpla pe care n-ai perceput-o... si nu ma lua pe mine cu "baiete" daca-i vorba de-asa. ;)

NU MAI SPUNE! :)) :)) NU-TI CONVINE SA TE IAU CU"BAIETE"? :)) :)) ATUNCI CONTROLEAZA-TI VOCABULARUL.O GLUMA? :)) APROPO,DE CAND ITI PERMITI TU GLUME CU MINE?VEZI CA TE INTRECI.SI LAS-O BALTA,CA M-AM PLICTISIT,NU-S CURIOS SA DEZBAT PROBLEMA ASTA LA INFINIT.VEZI-TI DE TREABA TA SI GLUMESTE CU CINE ITI PERMITE.ITI REPET:PUTIN RESPECT,CA NU NE TRAGEM DE SIRETURI.DACA INCEP EU SA"GLUMESC" CU TINE,NU TE VAD BINE :)) :)) :)) STAI IN BANCA TA :)) :)) :))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 4-Mai-2008, 23:08

Cu riscu` de a-mi fi sters acest post, da` o spun ca nu degeaba te contrezi cu Ciombe... dom`le, o dai deja in penibil la faza asta. Imagine

Imagine... nu ma vezi bine daca incepi sa glumesti cu mine? Da` ce, ai probleme cu dioptriile? :roll:

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 5-Mai-2008, 07:48

NightCrawler scrie:Cu riscu` de a-mi fi sters acest post, da` o spun ca nu degeaba te contrezi cu Ciombe... dom`le, o dai deja in penibil la faza asta. Imagine

Imagine... nu ma vezi bine daca incepi sa glumesti cu mine? Da` ce, ai probleme cu dioptriile? :roll:

PATETIC :roll: DUME DE FETITZA LA GRADI :roll: NU DISCUTA TU DESPRE PROBLEMA CU CIOMBE,CA HABAR N-AI DESPRE CE E VORBA :roll: IAR TE BAGI CA O TZATZA UNDE NU-TI FIERBE OALA? :roll: INCEP SA MA INDOIESC CA ESTI BARBAT :roll: DUPA COMPORTAMENT,NU S-AR ZICE :)) :)) :)) NU CUMVA ESTI SI TU FEMEIE CU NICK DE BARBAT,DACA TOT AI ADUS VORBA DE CIOMBE? :)) :)) :)) PENIBIL? :)) :)) EU TE SFATUIESC SA-TI DAI DOUA PESTE BOT SI SA TE BUCURI CA NU SUNT DISPUS SA TE SPURC,CUM MERITI :)) :)) :)) DIOPTRII?SA INTELEG CA ESTI SI OCHELARIST? :)) :)) TRAGIC :)) :)) NU,BAIETICA,EU N-AM NEVOIE DE OCHELARI,DAR TU AI NEVOIE DE UN INDRUMATOR,SA TE AJUTE SA DEVII BARBAT :)) :)) :)) APROPO,DACA INTENTIONEZI SA-MI DAI VREO REPLICA,INCEARCA SA NU MAI BOCESTI CA O FETITZA,CA MA PLICTISESTI :)) :)) :)) STAI PE CURUL TAU,BAIETICA FARA FRICA,CA NU SUNTEM LA ACELASI NIVEL :)) :)) :)) MI-E LENE SA DISCUT CU TINE,NU MERITI EFORTUL :)) :)) :)) DAR SA NU TE BAZEZI PE ASTA [-X DACA MA MAI DERANJEZI,TE ARTICULEZ FARA PROBLEME :)) :)) :))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 5-Mai-2008, 13:36

Penibil... de-a dreptu` penibil... bine ca esti tu barbat, bine ca esti tu vreun deosebit... Imagine

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 5-Mai-2008, 14:13

NightCrawler scrie:Penibil... de-a dreptu` penibil... bine ca esti tu barbat, bine ca esti tu vreun deosebit... Imagine

ADEVARUL DOARE,BAIETICA :)) :)) :)) NU E VINA MEA CA ESTI CAM EFEMINAT :)) :)) :)) DA,SUNT BARBAT,SUNT DEOSEBIT,SUNT CEL MAI CEL 8-) ALTCEVA MAI VREI SA STII? :)) :)) :)) NU O SA AJUNGI LA NIVELUL MEU NICI IN 10 VIETI :)) :)) :)) ASTA E,FIECARE CU SOARTA LUI :)) :)) CAT DESPRE EMOTICONUL BUCLUCAS DE LA SFARSITUL FRAZEI TALE,POT SA-TI SPUN DOAR CA SINGURUL RATAT DE AICI ESTI TU SI ASTA NU O SPUN NUMAI EU,CI O SPUNE SI OGLINDA TA :)) :)) :)) :)) :)) INCERC SA-MI PASTREZ CALMUL SI SA NU MA CERT CU O FETITZA RATACITA CA TINE,DAR NU UITA PROVERBUL"TOATA PASAREA ISI CANTA NUMELE" :)) :)) :)) ADICA ESTI RATAT :)) :)) :)) MA OBOSESTI,MA PLICTISESTI,ASA CA DE ACUM INCOLO,TE INVIT SA VORBESTI SINGUR,PISI =; :)) :)) :)) :)) :))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 5-Mai-2008, 14:31

Pe bune, ma distrez citindu-te... a plecat de la un post d`al meu pe care si un copil de 2 anisori l-ar fi luat ca pe o gluma... ce a urmat, eu am luat-o tot ca pe o gluma... da` pe masura ce postezi un nou mesaj "smecher" ma amuzi tot mai mult... Daca-ai stii ce bine ma simt in pielea mea de "EFEMINAT" si cat de bine ma simt ca nu sunt la nivelul tau, acolo jos... un singur lucru ma intristeaza si anume, faptu` ca nu m-a inzestrat si pe mine natura cu o minte sclipitoare ca a ta si sa inteleg si eu proverbul ala simplu si banal: "Toata pasarea is canta numele.". :-??

Anyway, te las nenica. Te las in penibilitatea ta si in increzarea ta in tine. Las` sa fii tu sanatos si fericit in pielea ta. Iar eu sa fiu in continuare asa cum sunt si am fost... hai ca inchei aici aceasta discutie. Esti mult prea neimportant ca sa iti mai acord ceva atentie. :-h

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 5-Mai-2008, 14:48

NUMAI SA NU PLANGI :)) :)) :)) ASTA E VIATA,BAIETE:UNII SUNT GROZAVI,ALTII SUNT RATATI :)) :)) :)) EU AM INCREDERE IN MINE PT CA AM MOTIVE SI FARA PIC DE MODESTIE,SPUN CA SUNT TARE DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE :)) :)) DACA FELUL MEU DE A FI DERANJEAZA PE CINEVA,ASTA E,SA MA EVITE :)) :)) :)) TOTUL A PLECAT DE LA UN POST IN CARE AI INDRAZNIT SA MA FACI MINCINOS,IAR PROBLEMA E CA EU NU PERMIT NIMANUI SA MA JIGNEASCA SAU SA INCERCE SA FACA PE SMECHERUL CU MINE.GRESEALA A FOST A TA.INVATA SA NU TE MAI PUI CU CEI LA CARE NU POTI AJUNGE.POTI SA INCERCI SA TE CONSOLEZI SINGUR SI SA AFIRMI CA EU SUNT JOS,CA NU SUNT IMPORTANT PT TINE,BLA,BLA..VORBE-N VANT :)) :)) :)) NU AI CUM SA AJUNGI LA NIVELUL MEU :)) :)) :)) STAI IN BANCA TA,MULTUMESTE-TE CU CEEA CE ESTI SI SCUTESTE-MA :)) :)) :)) RAMAI CU COMPLEXELE SI FRUSTRARILE TALE,NU MA INTERESEAZA CE FACI,DAR EVITA-MA :)) :)) :)) HAI,PA,CA M-AM PLICTISIT :)) :)) :))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 5-Mai-2008, 18:02

Uite un mesaj care va fi sters sigur de moderatori, respectiv admin.

Esti prea prost copilas... gandirea ta ma dezgusta. Esti prea prost pentru a-ti da seama cand omu` glumeste. Crezi ca eu te-am facut mincinos pe bune ma? Mars d`aci daca tu consideri asta. Nici cea mai mica intentie nu am avut in gand in momentu` ala cand am zis ce-am zis. Era o gluma cretinel... gluma pe care si-o poate permite oricine cu orice om normal la cap si cu foarte putin simt al umorului. Crezi ca esti vreun mare smecher si vreun mare deosebit sau crezi ca esti perfect. Te-nseli amarnic. Eu te las sa zici, pentru ca ce zici, nu este adevarat. Cine ma cunoaste, te-ar scuipa fix intre ochi in momentu` in care te-ar intalni, cretinel... si acu` ma intreb: cat de prost trebuie sa fii ca sa spui ce-ai spus tu pana acu`? Vai de capu` si de zilele tale neica... nush ce fel de prieteni ai, da` imi pare rau ca au astfel de oameni ca tine langa ei... Du-te tare fratioare, ca treaba cu viata n-ai, domnule "sunt prea sus pentru tine". :roll:

PS: Imi cer scuze fata de toti userii si fata de conducerea forumului pentru ceea ce am scris, da` nu m-am putut abtine... Chiar daca va fi sters, asta e!

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 5-Mai-2008, 22:24

NightCrawler scrie:Uite un mesaj care va fi sters sigur de moderatori, respectiv admin.

Esti prea prost copilas... gandirea ta ma dezgusta. Esti prea prost pentru a-ti da seama cand omu` glumeste. Crezi ca eu te-am facut mincinos pe bune ma? Mars d`aci daca tu consideri asta. Nici cea mai mica intentie nu am avut in gand in momentu` ala cand am zis ce-am zis. Era o gluma cretinel... gluma pe care si-o poate permite oricine cu orice om normal la cap si cu foarte putin simt al umorului. Crezi ca esti vreun mare smecher si vreun mare deosebit sau crezi ca esti perfect. Te-nseli amarnic. Eu te las sa zici, pentru ca ce zici, nu este adevarat. Cine ma cunoaste, te-ar scuipa fix intre ochi in momentu` in care te-ar intalni, cretinel... si acu` ma intreb: cat de prost trebuie sa fii ca sa spui ce-ai spus tu pana acu`? Vai de capu` si de zilele tale neica... nush ce fel de prieteni ai, da` imi pare rau ca au astfel de oameni ca tine langa ei... Du-te tare fratioare, ca treaba cu viata n-ai, domnule "sunt prea sus pentru tine". :roll:

PS: Imi cer scuze fata de toti userii si fata de conducerea forumului pentru ceea ce am scris, da` nu m-am putut abtine... Chiar daca va fi sters, asta e!

"PROST,MARS,CRETINEL",ETC..INTERESANT.OK,HOMOLAULE,O SA-TI VORBESC PE LIMBA TA.COPILAS,DOBITOCULE?AM 25 ANI SI TU AI 19,TAMPITULE :roll: EFEMINATULE,RATATULE,SINGURUL PROST DINTRE NOI DOI ESTI TU.EU AM O EDUCATIE,AM STUDII SI AM O PROFESIE LA CARE AR VISA ORICINE,CHIAR SI MUCOSII NEINTELESI SI DERBEDEI CA TINE :roll: DUPA CUM VORBESTI,SE PARE CA TRAIESTI IN MAHALA :roll: CINE TI-A DAT DRUMUL IN CIVILIZATIE? :roll: DACA VREI SA TE DEZGUSTE CINEVA,PRIVESTE-TE IN OGLINDA :roll: MARS? :)) NU,MERSI,PREFER SNICKERS :)) :)) :)) ASTA E O GLUMA,DOBI,CA POATE E CEATZA LA TINE SI NU TE PRINZI :)) :)) :)) SAU ESTI O JAVRA,O POTAIE SI ESTI OBISNUIT SA TI SE SPUNA MARS? :) IMI PARE RAU PT TINE,MAIDANEZULE :roll: DA,SUNT UN MARE SMECHER,SUNT DEOSEBIT SI SUNT PERFECT :)) :)) :)) BOULE,AM INCREDERE IN MINE PT CA AM MOTIVE.DE CE NU INTELEGI CA NU E VINA MEA CA TU ESTI UN COMPLEXAT,IAR EU SUNT F FERICIT CU VIATA MEA? :roll: CAM GREU CU NEURONII ASTIA :roll: PRIETENII TAI M-AR SCUIPA INTRE OCHI,PUSTAN RATAT CE ESTI? :)) :)) SA INTELEG CA TRAIESTI IN TZIGANIE,PISI? :)) :)) ACOLO SE OBISNUIESTE SA SE SCUIPE OAMENII INTRE EI :roll:
ITI DAU UN SFAT:CAND ITI MAI FATA MINTEA,NU UITA SA STARPESTI PUII :)) :)) :)) DACA NU AI OBSERVAT,IMI BAT JOC DE TINE SI SUNT F CALM,POPONARULE :)) :)) :)) DACA M-AS ENERVA,AI INCEPE SA PLANGI SI SA-TI BLESTEMI SOARTA,DAR NU O SA MA ENERVEZ,DIN RESPECT PT SYLV :) MI-A FACUT PLACERE SA DISCUT CU TINE,DAR TREBUIE SA ITI SPUN CA MA PLICTISESTI SI SUNT NEVOIT SA-TI CER SA NU TE MAI TII CU JAPCA DE MINE,CA M-AI INGRETZOSAT DESTUL :) OK? :) AS PUTEA SA TE JIGNESC LA INFINIT,DAR ASTA FAC DOAR PROSTII CA TINE PT CA,DACA NU STIAI,E F USOR SA JIGNESTI SI SA INJURI,CHIAR SI UN COPIL DE 2 ANI POATE SA FACA ASA CEVA :) MAI GREU E SA DEMONSTREZI CA VALOREZI CEVA SI CA AI RESPECT DE SINE :) IN SCHIMB,TU TI-AI BATUT JOC DE TINE SI NE-AI DEMONSTRAT CA ESTI PENIBIL :) RECUNOSC,TE-AM JIGNIT PUTIN MAI SUS,DAR NUMAI PT CA TU M-AI JIGNIT PRIMUL,ALTFEL NU AS FI FACUT-O :) DAR ASTA E,ATATA POTI,NU POT SA-I CER UNUI OM MAI MULT DECAT POATE OFERI :) CRED CA TE-AI FACUT DESTUL DE RAS :) AS PUTEA SA-TI RASPUND CUM MERITI,DAR ASTA AR INSEMNA SA FIU LA FEL CA TINE :) INTELEGI? :) APROPO,AM BATUT LA VIATZA MEA O GRAMADA DE DOBITOCI,DECI STIU SA-MI FAC DREPTATE SI CU VORBA,DAR SI CU PUMNUL :) SFATUL MEU E SA IESI DIN GROAPA CU RAHAT SI SA FACI CEVA BUN PT VIATA TA,SA DEVII BARBAT :) INCEARCA SA NU MI TE MAI ADRESEZI,CA NU SUNT DISPUS SA-TI CITESC ABERATIILE :) INAINTE SA CITESTI CE AM SCRIS,NU UITA SA IEI UN SERVETEL,CA O SA FACI SPUME LA GURA SI NU AS VREA SA TE PATEZI :) GATA,PISI,AM TERMINAT :) REPET:NU TE SPURC MAI RAU DIN RESPECT PT ACEST FORUM SI PT SYLV :) HAI,JET! :) ERA SA UIT:PT TINE,SUNT DOMNUL BOSSE,CLAR? :) PUTIN RESPECT :) SI SPALA-TE PE GURA AIA SPURCATA INAINTE SA-MI ROSTESTI NUMELE :)
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 5-Mai-2008, 23:18

Imagine... ooo da!... ma faci sa rad, sa lesin de ras chiar. Daca-ai stii ce m-am crizat! Nu mai pot... de ras. Sa mor de nu ma Imagine pe tine de ras... hai la un interval, ceva, sa vedem ce si cum... Imagine

Io penibil? Nush care fratioare... nu eu am inceput... tu te-ai crizat de la inceput cretinel... ;) Ingustuleeee!!!

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 6-Mai-2008, 12:05

NightCrawler scrie:Imagine... ooo da!... ma faci sa rad, sa lesin de ras chiar. Daca-ai stii ce m-am crizat! Nu mai pot... de ras. Sa mor de nu ma Imagine pe tine de ras... hai la un interval, ceva, sa vedem ce si cum... Imagine

Io penibil? Nush care fratioare... nu eu am inceput... tu te-ai crizat de la inceput cretinel... ;) Ingustuleeee!!!

HOMOLAULE,IMI PLACE SA RAD DE TINE :)) :)) :)) MACAR AM DE CINE SA-MI BAT JOC :)) :)) :)) CE FACI PE MINE DE RAS,RATATULE? :)) :)) POATE VREI SA TE FAC EU SA PAPI SI SA BEI TOT CE SCOTI DIN TINE :)) :)) :)) ORICUM,STIU CA ESTI OBISNUIT SA GUSTI DIN GROAPA CU RAHAT :)) :)) :)) JEGULE,MA ABTIN F GREU SA NU TE TERFELESC :)) :)) :)) DAR DACA MA PROVOCI IN CONTINUARE,O SA FIU NEVOIT SA-MI BAT JOC DE TINE MAI MULT DECAT A FACUT-O SOARTA :)) :)) :)) VAI,PISI,SA NU LESINI,CA STIM CA ESTI MUIEROTCA,NU TREBUIE SA NE DEMONSTREZI ZILNIC ASTA :)) :)) :)) DACA NU STII CE E O MUIEROTCA,INTREABA PRIN VECINI,POATE TE LAMURESTE CAREVA :)) :)) :)) HAI,CA PUTZI,NU MA MAI PLICTISI :roll: POTI SA LATRI IN CONTINUARE,DAR NU STIU DACA O SA MAI FIU DISPUS SA-TI RASPUND :roll: MACANELILE TALE DE RATZA JUMULITA MA CAM PLICTISESC :roll: TREBUIE SA INTELEGI CA NU AI CUM SA CASTIGI INTR-O DISPUTA CU MINE :)) :)) ASA CEVA E IMPOSIBIL :roll: MI-E LENE SA MA CERT CU UNUL CARE E MULT SUB NIVELUL MEU :roll: N-AM CU CINE,INTELEGI? :roll: NU MAI PLANGE,JUR PE TINE CA NU O SA TE SPURC :roll: MI-E MILA DE TINE :roll: :)) :)) :)) REPET,DEOCAMDATA GLUMESC CU TINE SI SIGUR NU VREI SA VEZI CUM MA COMPORT CAND MA ENERVEZ :)) :)) :)) NU-MI MAI RASPUNDE,CA MA OBOSESTI :roll: SAU LATRA IN PUNGA SI TE ASCULT MAI TARZIU :roll: HAI,PA,MAI,PISI :)) :)) :)) :)) :))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 6-Mai-2008, 20:22

Hai terfeleste-ma in continuare, ca-mi place! Jur! Imagine

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 7-Mai-2008, 11:54

NightCrawler scrie:Hai terfeleste-ma in continuare, ca-mi place! Jur! Imagine

MAI VREI? :shock: ESTI MASOCHIST,PISI? :)) :)) :)) STAI LINISTIT,CA NU MAI AM CHEF DE CEARTA,M-AM PLICTISIT :)) :)) :)) POATE NE MAI "COMPLIMENTAM" UNUL PE ALTUL CU ALTA OCAZIE :)]- :)) :)) :)) SAU POATE NU [-X :)) :)) :)) O ZI BUNA! :D :-h
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 7-Mai-2008, 13:08

:(( ... hai ma, ca-mi placea sa-ti citesc cretinismele... mai zi vreo cateva. :)

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 7-Mai-2008, 16:58

NightCrawler scrie::(( ... hai ma, ca-mi placea sa-ti citesc cretinismele... mai zi vreo cateva. :)

Daca vrei sa citesti cretinisme,citeste-ti postarile :)) :)) :)) :)) :)) Sau luai notitze si m-am oprit inainte sa-ti umpli carnetelul? :)) :)) :)) Nu dispera,stai pe aproape si poate mai prinzi cate ceva :)]- :)) :)) :)) Lasa,mititelule,ca o sa cresti si tu mare :)) :)) :)) Jur pe tine ca esti simpatic :)) :)) :)) Tine-o tot asa :D
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 7-Mai-2008, 19:47

Vai de mine si de mine... mai zi vreo cateva ca d`abia m-am incalzit la notat pe carnetel... baga si ceva cuvinte greu de digerat.

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 8-Mai-2008, 18:50

NU VREAU [-X :D
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

Mesajde NightCrawler » 8-Mai-2008, 21:55

Esti rau ma! :(

- şotron;
- ţurca;
- de-a v-aţi ascunselea;
- lapte gros;
- leapşa;
- miuţa;
- hoţii şi vardiştii;
- raţele şi vânătorii.

[ ... ]
NightCrawler
Omu' nopţii
Omu' nopţii

Mesajde BOSSE83 » 9-Mai-2008, 11:03

Asta e :D Viata-i grea,lumea-i rea :)) :)) :))
BOSSE83
Îndrăgostitul
Îndrăgostitul

AnteriorUrmătorul
Forum Statistici