Elodia

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

Mesajde karina » 30-Sep-2007, 21:59

Anonymous scrie:
de`amoru`artei scrie:Ar dura cativa ani de zile sa iti dau lectii de conduita.
Nu am timpul si nici rabdarea sa o fac. Evalueaza-ti comportamentul si ai sa vezi in ce masura iti dau sfaturi, sau in ce calitate.

hai sa fim seriosi domnule moralist.... fa educatie in alte parti!

sa ma si semnez... ca asa e deontologic...:))))
karina

Reclame

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 22:00

Bine domnule vizitator, nici nu ma chinui, dupa cum am explicat si mai sus.
Sau ai nevoie sa fac grafice in stilul lui Lazarus , ca sa ma intelegi? :))
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde karina » 30-Sep-2007, 22:08

de`amoru`artei scrie:Bine domnule vizitator, nici nu ma chinui, dupa cum am explicat si mai sus.
Sau ai nevoie sa fac grafice in stilul lui Lazarus , ca sa ma intelegi? :))

nu e necesar, lasa-ma sa ma desfasor, e suficient.... :)
karina

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 22:09

Do carry on.. >:D<
Oricum varianta mea e cea mai tare. :))
de`amoru`artei

Mesajde karina » 30-Sep-2007, 22:11

de`amoru`artei scrie:Do carry on.. >:D<
Oricum varianta mea e cea mai tare. :))

intotdeauna si indiscutabil 8-)
karina

Mesajde de`amoru`artei » 30-Sep-2007, 22:12

P.s. Eu ma uit pe AXN SCI-FI la Insula Monstrilor..un fel de OTV , da' mai realist. :))
Distractie placuta cu Melodia - avocateaua..
de`amoru`artei

Mesajde karina » 30-Sep-2007, 22:17

de`amoru`artei scrie:P.s. Eu ma uit pe AXN SCI-FI la Insula Monstrilor..un fel de OTV , da' mai realist. :))

nu prind....:(( :((
si sa stii ca nu toti suntem draguti si intelegatori cu semenii nostrii mai putini inteligenti, asa ca nu incerca sa faci lumea mai buna ca nu se poate!
karina

Mesajde foxi » 2-Oct-2007, 09:38

Aauzit moderatoarea asta ca pe elodia o cam dureau maxilarele prin dubai?
-Sau ca o cam apuca sexul oral in timp ce conducea spp-istul!
-Pt. o sotie iubitoare ca elodia...ce-o fi simtit cioaca?
nu incerca sa fii ce nu poti!
foxi
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde Vizitator » 2-Oct-2007, 10:53

Cioaca nu are voie sa simta nimic el este criminalul punct tu nu intelegi ca toate defectele avocatei sunt defapt calitati , femeia a cautato cu lumanarea.
Vizitator

Re: Elodia

Mesajde Pantera » 2-Oct-2007, 11:38

Tampa Codruta scrie:Ultimul maill este fals.Eu va garantez asta.Uitativa ca Elodia niciodat nu a spus copilului ei (copilas)...sau scz "copilasi ":).Haideti sa fim seriosi ca este foarte usor sa pui pe oricine pe pagina aceea.Parerea mea este ca Cioaca dintr-o "gelozie" vorba vine a uciso pe Elodia...MOTIVUL ESTE BANII

Ei,in legatura cu mailurile acelea as avea si eu cateva intrebari:
1.Cum au ajuns in posesia OTV-ului inaintea politiei?
2.De ce nu a incercat politia sa faca acest lucru?
3.Dupa cate am inteles sunt in jur de 2000,lumea mai face curatenie prin imbox,imi este destul de greu sa cred ca o femeie maritata si cu scaun la cap ca Elodia sa le fi pastrat pe toate.
4.Acel Hacker de care vb Dan Diaconescu si invitatii aseara mare lucru nu putea face ..acele intrebari despre,nume,ani,copil,le-a cerut in incercarea de a intra pe contul ei oricine o poate face,este acolo o rubrica de siguranta care se poate complecta in cazul in care uiti paswordul.In ceea ce priveste ipoteza de a fi lasat bifate optiunile alea la yahoo "Remember my id & password" iarasi imi este greu sa cred ca o femeie maritata si cu astfel de mailuri in imbox,etc. face asa ceva .
In schimb o putea face sotul ei sau cineva care are acces la pc-ul ei cu un programel numit "Yahoo password recovery"asta in caz ca avea ca e-mail alternativ cel de yahoo.Specific ca acest programel este eficient doar daca ruleaza pe pc-ul cu pricina,adica cel al "victimei",bagi id-ul si iti da parola.
Un om destept invata pana si de la un prost. Invers nu e posibil...
Pantera
Trecător
Trecător

Re: Elodia

Mesajde cassandra » 2-Oct-2007, 11:58

Pantera scrie:
Tampa Codruta scrie:Ultimul maill este fals.Eu va garantez asta.Uitativa ca Elodia niciodat nu a spus copilului ei (copilas)...sau scz "copilasi ":).Haideti sa fim seriosi ca este foarte usor sa pui pe oricine pe pagina aceea.Parerea mea este ca Cioaca dintr-o "gelozie" vorba vine a uciso pe Elodia...MOTIVUL ESTE BANII

Ei,in legatura cu mailurile acelea as avea si eu cateva intrebari:
1.Cum au ajuns in posesia OTV-ului inaintea politiei?
2.De ce nu a incercat politia sa faca acest lucru?
3.Dupa cate am inteles sunt in jur de 2000,lumea mai face curatenie prin imbox,imi este destul de greu sa cred ca o femeie maritata si cu scaun la cap ca Elodia sa le fi pastrat pe toate.
4.Acel Hacker de care vb Dan Diaconescu si invitatii aseara mare lucru nu putea face ..acele intrebari despre,nume,ani,copil,le-a cerut in incercarea de a intra pe contul ei oricine o poate face,este acolo o rubrica de siguranta care se poate complecta in cazul in care uiti paswordul.In ceea ce priveste ipoteza de a fi lasat bifate optiunile alea la yahoo "Remember my id & password" iarasi imi este greu sa cred ca o femeie maritata si cu astfel de mailuri in imbox,etc. face asa ceva .
In schimb o putea face sotul ei sau cineva care are acces la pc-ul ei cu un programel numit "Yahoo password recovery"asta in caz ca avea ca e-mail alternativ cel de yahoo.Specific ca acest programel este eficient doar daca ruleaza pe pc-ul cu pricina,adica cel al "victimei",bagi id-ul si iti da parola.

Anchetatorilor nu le-a dat prin cap sa cerceteze corespondenta electronica a Elodiei. N-au luat laptopul ei de la birou decat dupa ce a aparut Adrian la OTV cu mesajele de pe messenger. De ce? Fiindca li se pusese de la inceput pata pe Cioaca.
Cioaca a dat OTV-ului niste mesaje scoase de el de pe messengerul Elodiei (care se inregistra automat cand deschidea computerul, deci nu avea nevoie de parola) cand inca se afla in posesia calculatorului din apartament. Adrian a luat ID-ul Elodiei de la TV si-a reusit sa sparga casuta de mesaje de pe yahoo. In acest moment, calculatorul lui Cioaca era deja confiscat de politie, prin urmare nu mai avea acces la mesajele inbox ale Elodie fara parola, pe care oricum n-o stia. Adrian, prin metodele lui, a spart parola de yahoo ca s-o afle pe cea de gmail. (Ca sa-ti deschizi cont pe gmail, iti trebuie o invitatie trimisa la o adresa alternativa de mail, yahoo in cazul Elodiei).
De ce-a pastrat atatea e-mailuri? Pai gmailul iti ofera cam 2000MB storage space si-ti pastreaza chiar si mesajele pe care le stergi. Pe de alta parte, Elodia era asa de amorezata de SPP-istul ala al ei ca i s-ar fi parut sacrilegiu sa stearga orice avea legatura cu el. In plus, nu-i era teama de sotul ei, care n-o controla si caruia nici nu-i trecea prin cap ce face nevasta-sa pe net.
Nothing is what it seems
cassandra
Trecător
Trecător

Mesajde Pantera » 2-Oct-2007, 12:12

Cassandra tot respectul...chestia cu invitatia pentru ati face cont pe gmail a fost candva acum nu mai este . 8-)
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde cassandra » 2-Oct-2007, 12:24

Se prea poate, eu asa mi-am deschis contul de gmail aproximativ un an juma'te in urma. Dar daca iti uiti parola de gmail, iti trebuie o adresa alternativa de email, unde-ti trimit ei parola, nu?
Nothing is what it seems
cassandra
Trecător
Trecător

Mesajde Pantera » 2-Oct-2007, 12:39

Da ..dar nu este obligatoriu....este optionala complectarea campului respectiv.
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Pantera » 2-Oct-2007, 12:49

De ex. eu nu complectez niciodata acolo.Am memorie buna :))
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde de`amoru`artei » 2-Oct-2007, 12:51

Adica daca cineva iti sparge mailul , ti'l poate sterge una doua, fiindca nu iti mai vine pe adresa alternativa confirmarea cum ca vrei sa iti stergi contul..
Bravo domnule, faina gandire. ;)
de`amoru`artei

Mesajde Pantera » 2-Oct-2007, 13:02

de`amoru`artei scrie:Adica daca cineva iti sparge mailul , ti'l poate sterge una doua, fiindca nu iti mai vine pe adresa alternativa confirmarea cum ca vrei sa iti stergi contul..
Bravo domnule, faina gandire. ;)

Tot respectul....este o masura de siguranta....vedeti voi contul yahoo poate fi spart,insa cel de gmail...mai greu.Asa ca...daca imi sparge cineva contul de yahoo nu-l vede si pe cel de gmail. ;) Si la rubrica aceia de intrebari de siguranta sfatul meu este sa puneti o intrebare doar de voi stiuta,nu selectati o intrebare din cele generale. ;)
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde de`amoru`artei » 2-Oct-2007, 13:15

Serverul Gmail din cate am inteles, este mult mai stabil si aproape imposibil de spart.
Yahoo-ul insa este varza...Oricum, cu sau fara intrebare, va recomand parole de genul swat924crib347 ;)

Ah, ca iar mi'am amintit- pentru domnu' care mi'a spart contul Yahoo, "la nervi"- %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( :-/

Pantera..Tanasie? ;)
de`amoru`artei

Mesajde cassandra » 2-Oct-2007, 14:17

Nu va contrazic, mai ales ca nu stiu cu exactitate cand i s-a luat PC-ul din apartament politistului si nici nu-s hacker, da' mi s-a parut o teorie plauzibila. Se poate sa gresesc. :(
Nothing is what it seems
cassandra
Trecător
Trecător

Mesajde kamy_kam » 2-Oct-2007, 16:23

karina scrie:
de`amoru`artei scrie:P.s. Eu ma uit pe AXN SCI-FI la Insula Monstrilor..un fel de OTV , da' mai realist. :))

nu prind....:(( :((
si sa stii ca nu toti suntem draguti si intelegatori cu semenii nostrii mai putini inteligenti, asa ca nu incerca sa faci lumea mai buna ca nu se poate!

eu inteleg totusi sa fiu intelegatoare cu cei mai putini inteligenti, asa e crestineste, ma chinui din rasputeri sa fac lumea mai buna dar si mai frumoasa! :)
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde murfatlar » 2-Oct-2007, 18:02

si totusi Eloida a fost o nefericita;a cautat cu disperare un gram de fericire care nu i-a fost harazita de ursitori.
singura dragoste era baietelul ei ,aici trebuia sa ramana,era sigura de iubirea nevinovata acestui ingeras.
o familie blestemata.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde kamy_kam » 2-Oct-2007, 18:06

murfatlar scrie:si totusi Eloida a fost o nefericita;a cautat cu disperare un gram de fericire care nu i-a fost harazita de ursitori.
singura dragoste era baietelul ei ,aici trebuia sa ramana,era sigura de iubirea nevinovata acestui ingeras.
o familie blestemata.

unii oameni cauta in zadar toata viata si totusi nu gasesc acel dram de fericire dupa care alearga, se pare ca in viata elodiei fericirea, dragostea nu si-a facut loc :(
ce destin tragic :(
Imagine
<b><font color="#990000"><blink><marquee>michael y love you for ever</marquee></blink></font></b>

http://otv-online.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
kamy_kam
Moderator telenovele
Moderator telenovele

Mesajde Vizitator » 2-Oct-2007, 18:53

de`amoru`artei scrie:Serverul Gmail din cate am inteles, este mult mai stabil si aproape imposibil de spart.
Yahoo-ul insa este varza...Oricum, cu sau fara intrebare, va recomand parole de genul swat924crib347 ;)

Ah, ca iar mi'am amintit- pentru domnu' care mi'a spart contul Yahoo, "la nervi"- %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( :-/

Pantera..Tanasie? ;)

Pantera...Tanasie?... [-X NOP
Vizitator

Mesajde Vizitator » 3-Oct-2007, 10:56

Atunci Pantera- formatie?
Felina?
De la ceva trebuie sa te fi inspirat.
Atata timp cat nu ma ataci, suntem ok.

p.s. A aparut Elodia? Inca nu? Ok, pot sa dorm. Multumesc frumos.
Vizitator

Mesajde de`amoru`artei » 3-Oct-2007, 10:56

Incognita de mine mai sus.
de`amoru`artei

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Arhivă OTV