elodia ghinescu

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 16:23

Si Dan Diaconescu de unde stia id-ul Elodiei?
Si numele meu este cum este dar foarte bine as punea avea id-ul "sexi marioara"sau "arnold cacaputi" nu?
~X(
Un om destept invata pana si de la un prost. Invers nu e posibil...
Pantera
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 17:32

Pantera scrie:Si Dan Diaconescu de unde stia id-ul Elodiei?
Si numele meu este cum este dar foarte bine as punea avea id-ul "sexi marioara"sau "arnold rahat" nu?
~X(

DE PE VOUCHER-UL ELODIEI DRAGULE PE CARE CIOACA L-A PREZENTAT LA CONFERINTA DE PRESA SI PE CARE PARINTII AVOCATEI L-AU AVUT DIN DATA DE 5 SEPTEMBRIE
Vizitator

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 17:36

ACUM NU VREAU SA INTRU IN POLEMICA CU CINEVA DAR MAIL-RILE SUNT REALE ESTE PREA MULTA INFORMATIE CARE S-A CONFIRMAT TOTI SUBIECTII CARE APAR PE ACOLO SUNT CAT SE POATE DE REALI IMI ESTE GREU SA CRED CA CINEVA A PUTUT SA COMPUNA CHESTIILE ALEA
Vizitator

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 17:45

Pai da,da,dar ceva nu se leaga.De ce trebuia atunci sa intervina un hacker daca ei aveau toate aceste informatii deja,inclusiv politia,dar dupa cate am inteles eu politia de la OTV a primit aceste e-mailuri.
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 18:23

Pantera scrie:Pai da,da,dar ceva nu se leaga.De ce trebuia atunci sa intervina un hacker daca ei aveau toate aceste informatii deja,inclusiv politia,dar dupa cate am inteles eu politia de la OTV a primit aceste e-mailuri.

EI SI TU ACUM CIOACA LE-A DESCOPERIT PROBABIL A SCOS CE I SA PARUT LUI IMPORTANT LA MOMENTUL RESPECTIV A INTRAT AVOCATUL LUI ,PE FIR ,S-A ARUNCAT PASTILA LA OTV SI CUM ASTIA SI-AR VINDE SI SUFLETUL PT SENZATIONAL IAR ROMANUL ADORA ASTFEL DE PICANTERII S-A AJUNS AICI . CRED CA DACA PARINTII ELODIEI AR FI SPUS DE LA PRIMUL INTERVIU DAT IN PRESA CA FIICA LOR AVEA O RELATIE EXTRACONJUGALA PROBABIL CA MAILURILE ASTEA NU AR MAI FI FOST ATAT DE INTERESANTE DAR EI AU ACUZAT DIN PRIMUL MOMENT ( CIOACA NU A VRUT SA MEARGA CU EA IN DUBAI PT CA AVEA CHEFURILE LUI SI ALTELE ) .
INTREBAREA MEA ESTE CE SE INTAMPLA DACA II VOR GASI CADAVRUL ELODIEI IAR LA EXPERTIZA MEDICO-LEGALA SE VA DEMONSTRA CA EA A MURIT DUPA DATA DE 5 SEPTEMBRIE ????
Vizitator

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 18:32

Pai in cazul asta ar incepe sa scotoceasca printre prieteni,apropiati,clienti,amanti etc.
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 18:36

Dar dupa declaratiile procurorului au destule dovezi care il incrimineaza direct pe Cioaca doar ca nu au "cadavrul" ,asta este singurul impediment pt. care nu-l pot acuza.
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 18:56

Pantera scrie:Dar dupa declaratiile procurorului au destule dovezi care il incrimineaza direct pe Cioaca doar ca nu au "cadavrul" ,asta este singurul impediment pt. care nu-l pot acuza.

Sa stii ca exista foarte multe cazuri in care suspectii sunt acuzati si condamnati in lipsa cadavrului , problema este ca domnii procurori nu au nici o dovada cadavrul este ultima lor speranta pt ca altfel Cioaca ar fi fost arestat vor sa spuna ca la analiz\a cu luminol s-au gasit cateva picaturi de sange de mici dimensiuni
si doar atat dar el a spalat timp de 5 zile , din cand in cand ma mai uit si eu la CSI sau pe discovery acolo unde analizele adn se fac in 2 -3 zile si nu in saptamani sau noi suntem in lumea a treia .
Vizitator

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 18:57

procurorul Iacob = NEPUTINTA
Vizitator

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 19:15

Dupa parerea mea au dovezi destule dar nu au "cadavrul"..si nu stiu ce ai vazut tu pe Discovery...nu cred ca ai vazut acolo pe vreounul condamnat in lipsa cadavrului.Eventual ca au gasit un cadavru si dupa aceia au identificat si condamnat vinovatul.Este o diferenta foarte mare.
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 19:26

Pantera scrie:Dupa parerea mea au dovezi destule dar nu au "cadavrul"..si nu stiu ce ai vazut tu pe Discovery...nu cred ca ai vazut acolo pe vreounul condamnat in lipsa cadavrului.Eventual ca au gasit un cadavru si dupa aceia au identificat si condamnat vinovatul.Este o diferenta foarte mare.

HAI CA ITI DAU UN CAZ CHIAR DE LA BrASOV ACUM CEVA VREME UN TANAR A FOST BAGAT IN PUSCARIE PE MOTIVUL CA SI-AR FI OMORAT PRIETENA BUN , DUPA CATEVA LUNI UN ECHIPAJ DE POLITIE DIN PLOIESTI O RECUNOASTE PE DOMNISOARA IN CAUZA ERA BINE MERSI .NOROCUL OMULUI CINEVA A UITAT SA SCOATA POZA TINEREI DIN BAZA DE DATE PT CA , CAZUL ERA INCHIS IAR OMUL INFUNDA PUSCARIA . ANCHETATORI ACEIASI CA SI IN CAZUL ELODIA PANA SA VINA ECHIPA DE LA BUCURESTI
Vizitator

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 19:36

Anonymous scrie:
Pantera scrie:Dupa parerea mea au dovezi destule dar nu au "cadavrul"..si nu stiu ce ai vazut tu pe Discovery...nu cred ca ai vazut acolo pe vreounul condamnat in lipsa cadavrului.Eventual ca au gasit un cadavru si dupa aceia au identificat si condamnat vinovatul.Este o diferenta foarte mare.

HAI CA ITI DAU UN CAZ CHIAR DE LA BrASOV ACUM CEVA VREME UN TANAR A FOST BAGAT IN PUSCARIE PE MOTIVUL CA SI-AR FI OMORAT PRIETENA BUN , DUPA CATEVA LUNI UN ECHIPAJ DE POLITIE DIN PLOIESTI O RECUNOASTE PE DOMNISOARA IN CAUZA ERA BINE MERSI .NOROCUL OMULUI CINEVA A UITAT SA SCOATA POZA TINEREI DIN BAZA DE DATE PT CA , CAZUL ERA INCHIS IAR OMUL INFUNDA PUSCARIA . ANCHETATORI ACEIASI CA SI IN CAZUL ELODIA PANA SA VINA ECHIPA DE LA BUCURESTI

Pai tocmai asta este cauza pt. care nu-i pot face nimic lui Cioaca pana nu apare "cadavrul"sau persoana .
EX.Cioaca putea foarte bine motiva urmele din casa ca fiind dupa o simpla cearta conjugala ''i-am dat o palma,i-am crepat buza,sa spalat si a plecat" si cu asta gata.Fara cadavru dovedeste ca a omorat-o. :-??
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 19:37

SAU CA A MURIT IN URMA ACELOR LOVITURI
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde cassandra » 6-Oct-2007, 19:40

Pantera scrie:Dar dupa declaratiile procurorului au destule dovezi care il incrimineaza direct pe Cioaca doar ca nu au "cadavrul" ,asta este singurul impediment pt. care nu-l pot acuza.

Tu nu ai urmarit interviul cu Marius Iacob din emisiunea de aseara? Procurorul spune clar: "Eu nu il acuz, dar cele mai multe indicii duc la el".

In ceea ce priveste emailurile, Adrian n-a spart parola de pe gmail, a incercat si n-a reusit, pana la urma a ghicit-o.
Nothing is what it seems
cassandra
Trecător
Trecător

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 19:51

cassandra scrie:

Tu nu ai urmarit interviul cu Marius Iacob din emisiunea de aseara? Procurorul spune clar: "Eu nu il acuz, dar cele mai multe indicii duc la el".

In ceea ce priveste emailurile, Adrian n-a spart parola de pe gmail, a incercat si n-a reusit, pana la urma a ghicit-o.

Da am vazut interviul.Pai normal ca fara "cadavru"nu-l poate acuza.Si in legatura cu Adrian am scris eu undeva mai sus parerea mea si in legatura cu acele e-mailuri.
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 19:52

Pantera scrie:
Anonymous scrie:

Pai tocmai asta este cauza pt. care nu-i pot face nimic lui Cioaca pana nu apare "cadavrul"sau persoana .
EX.Cioaca putea foarte bine motiva urmele din casa ca fiind dupa o simpla cearta conjugala ''i-am dat o palma,i-am crepat buza,sa spalat si a plecat" si cu asta gata.Fara cadavru dovedeste ca a omorat-o. :-??

DACA VOR GASI CADAVRUL VOR ABIA ATUNCI VOR TB SA DEMONSTREZE CA CIOACA ESTE CRIMINAL DAR DUPA CUM AI VAZUT DOMNUL PROCUROR CARE ACUM CEVA VREME ERA 100% CONVINS DE VINOVATIA LUI A CAM DATO LA INTORS A FACUT NISTE PASI INAPOI MA REFER LA ATITUDINEA LUI
Vizitator

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 19:54

A SI INCA CEVA AM O PRESIMTIRE CA ELODIA VIE SAU MOARTA ESTE DEPARTE DE BRASOV SAU PITESTI
Vizitator

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 20:00

Pai e normal sa procedeze asa dat fiind pozitia lui oficiala si in calitate de procuror.....daca se va gasi "cadavrul" si dupa expertiza medico-legala care va dovedi ca a murit in urma celor lovituri etc atunci il va acuza,condamna.....
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde Vizitator » 6-Oct-2007, 20:27

buna seara ok stim ca este vinovat pe baza caror dovezi ?
Vizitator

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 20:30

Anonymous scrie:buna seara ok stim ca este vinovat pe baza caror dovezi ?

Tu vezi ce se discuta acum la OTV?
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde iftime marius » 6-Oct-2007, 20:32

daca cioaca a avut complici si cum declara Iacob ca ar fi fost transata incep sa inclin sa cred ca vor gasi in mai multe locuri parti din cadavru. La gasirea cadavrului daca nu se adeveresc cele declarate de domnul Iacob, acesta va avea de dat niste explicatii.
iftime marius
Trecător
Trecător

Mesajde iftime marius » 6-Oct-2007, 20:43

pe data de 5 nici nu cred ca a fost vre-o cercetare la fata locului. Chestia cu martori falsi care nu sunt la fata locului, dar totusi semneaza este o chestie nornala la politisti. Am avut ocazia sa vad si politisti semnand ca martori, chear daca ei intocmeau procesul verbal de constatare. Si eu fusesem rugat sa semnez ca martor chear daca nu vazusem nimic. Refuzand, eram verificat de 6-7 ori pe noapte numai sa ma prinda cu ceva in timpul serviciului de paza sa ma amendeze.
iftime marius
Trecător
Trecător

Mesajde ANDY » 6-Oct-2007, 20:49

Pantera scrie:

sigur ca vad dar la otv se discuta acelasi lucru de 21 de zile deci normal vreau sa vad si pe ce baza se fac aceste afirmatii dovezi nu aberatiile lui Lazarus care acum cateva zile incerca sa ma covinga ca Cioaca a aruncat cadavrul pe geam =)) =)) =))
ANDY
Cunoscut
Cunoscut

Mesajde Pantera » 6-Oct-2007, 21:09

10 negri mititei scrie:
Pantera scrie:

sigur ca vad dar la otv se discuta acelasi lucru de 21 de zile deci normal vreau sa vad si pe ce baza se fac aceste afirmatii dovezi nu aberatiile lui Lazarus care acum cateva zile incerca sa ma covinga ca Cioaca a aruncat cadavrul pe geam =)) =)) =))

Eu ma refeream la declaratia clara a procurorului
Pantera
Trecător
Trecător

Mesajde ANDY » 6-Oct-2007, 21:24

ti se pare ca declaratia pe care acelasi procuror a facut-o acum 2-3 saptamani a fost mai putin clara ???
ANDY
Cunoscut
Cunoscut

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Arhivă OTV