Bravo Domnule Stoian

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

Bravo Domnule Stoian

Mesajde bombonel » 28-Noi-2007, 09:25

Felicitari pentru "raspunsul" la cautarile celor doi ziaristi prin Germania. A fost super si am ras cu lacrimi. Bravo , trebuia sa le-o dea un pic in nas celor doi pentru ca prea se credeau cocosei si seflemisti in speranta ca vor gasi ceva , astfel ca gandeau ca ajung eroi nationali daca vin cu o astfel de descoperire. Sa dovedit ca sunt niste ratati de doi lei. Ma asteptam si eu sa aduca niste casete sau niste imagini cu persoane reale care declara ca au vazut o pe Elodia , dar cand colo ei imi aduc fantome si boschetari care declara niste prostii care le-au visat dupa o noapte petrecuta la vreo bodega. Niciodata nu o sa inteleg cum de nu au putut aduce vreo casete , cand avocata a fost suprinsa de camere de luat vederi chiar in locari unde patroni sunt romani.Culmea culmilor sa nu -ti dea acel patron roman caseta in care se vedea chipul Elodiei. Hai sa fim seriosi , daca era ceva le facea 1000000 de copii dupa acele casete. Dar asa cei doi ziaristi au venit cu matura intre picioare din expeditia lor prin Germania.
Rusine celor doi , si BRAVO DOMNULE STOIAN - SUNTETI TARE , DATI-LE-O IN NAS CELOR CARE FAC PROSTII DIN ASTEA.
bombonel
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde de`amoru`artei » 28-Noi-2007, 09:49

Tu ai o doaga lipsa?
Daca vezi ca ti-a fost sters topicul, de ce l-ai creat din nou? :| ~X(
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Mesajde bombonel » 28-Noi-2007, 10:33

Tocmai de aia l-am repus pentru ca nu inteleg pe cine am suparat cu acest mesaj. Care a fost problema , de ce la sters ?
bombonel
Trecător
Trecător

Mesajde de`amoru`artei » 28-Noi-2007, 11:33

Nu mesajul in sine m-a deranjat, cat faptul ca l-ai postat clonat pe la diverse subiecte.
E suficient o data.
de`amoru`artei
Contactaţi Administratorul

Mesajde bombonel » 28-Noi-2007, 13:12

Corect , perfecta dreptate. Din greseala.
bombonel
Trecător
Trecător

Înapoi la Arhivă OTV