Ce cauta TOLEA in cimitir noaptea?

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

Ce cauta TOLEA in cimitir noaptea?

Mesajde mara vlad » 20-Iun-2008, 09:26

cam asa intrebati de ceva timp in serile voastre de "maxima audienta",pai cu ceva timp in urma fiind invitati in emisiune atat magda cat si tolea acesta a precizat ca au mers in cimitir la indemnul magdei deoarece magda in urma visului avut stia exact ca elodia este ingropata in cimitirul si cavoul respectiv. (magda a visat cimitirul si cavoul unde este ingropata elodia,tot din acest motiv au plecat impreuna la cimitir pt.ca doar aceasta stia cu precizie locul, cimitirul,cavoul,bineinteles in urma visului avut) :++: :++: :++: P/S:sorry daca ma repet ,dar au fost explicatiile lor in direct(otv poate revedea caseta respectiva unde se afirma asa ceva)
...o zi fara un zambet e o zi pierduta....!
mara vlad
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Lord Mihnea » 20-Iun-2008, 10:36

magda minte deoare are pica pe tolea ca ia facut nush ce.No mai luati in seama.A inventat povestea pt a se razbuna pe Tolea
Lord Mihnea
Trecător
Trecător

Mesajde Afrodita » 20-Iun-2008, 15:00

^bine spus dar si tolea e nebun..se potrivesc de minune :))
Afrodita
Trecător
Trecător

Mesajde murfatlar » 21-Iun-2008, 13:15

Tolea a cautat ceva in cimitir sigur,pontul i l-a dat cel din puscarie,dar ce era.....nu stim.
cind au auzit ca se vor face cercetari si in cimitire,si-au ascuns prada.

Tolea a facut parte din gasca de racheti ucarineni si moldoveni care timp de 10 ani au speriat tara.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Mesajde Vizitator » 17-Iul-2008, 23:34

murfatlar scrie:Tolea a cautat ceva in cimitir sigur,pontul i l-a dat cel din puscarie,dar ce era.....nu stim.
cind au auzit ca se vor face cercetari si in cimitire,si-au ascuns prada.

Tolea a facut parte din gasca de racheti ucarineni si moldoveni care timp de 10 ani au speriat tara.
daca erai atent ai fi vazut ca mormantul era pe primul rand , langa gardul dinspre o strada locuita si f circulata, deci la loc f vizibil. nu cred ca interlopul de tolea sau oricare infractor ar fi ascuns ceva intr-un asemenea mormant. mai degraba ascundeau intr-o cripta unde cineva a fost deja ingropat , nu intr-o cripta la care se mai putea lucra.cred ca mai degraba tolea a primit un pont ca va gasi ceva acolo si chiar spera in naivitatea lui-caci e f naiv uneori- ca de aci va face niste bani. cred ca nimic a gasit in mormant.
Vizitator

Ce Cauta Tolea in cimitir noaptea?

Mesajde Martinela » 20-Iul-2008, 15:48

Eu cred ca trebuia sa recupereze inelul pierdut de Cioaca dar a dat gres si l-a gasit OTV. :tongue: :tongue:
Noroc cu OTV ca acum si Tolea si Magda pot dormi linistiti ca groapa este goala.
Martinela

Mesajde murfatlar » 25-Iul-2008, 11:41

oricum nu s-a dus doar sa se uite in cripta;a fost la pont.
murfatlar
Prieten apropiat
Prieten apropiat

Înapoi la Arhivă OTV