D-le VIOREL POP

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

D-le VIOREL POP

Mesajde mioara sala » 2-Noi-2008, 23:09

D-le DAN DIACONESCU asi avea si eu o intrebare pentru d-l VIOREL POP . Numele meu sete SALA DORU si pe data de 1NOIEMBRIE s-a implinit un an de cand tatal meu SALA ION a fost gasit mort dimineata la ora 06 , desi seara s-a pus in pat si s-a culcat . La inceput se vorbea de crima ca pana la urma sa fie moarte patologica . Noi traim cu alte impresii. Va rog sa ma ajutaiti cu un raspuns in acest caz . Va multumecs . Ma uit la televizor si incerc sa iau legatura cu d-voastra
mioara sala
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Cu multumiri pentru D-l.VIOREL POP

Mesajde CELERON » 2-Noi-2008, 23:15

Am incercat sa iau legatura cu dumneavoastra in direct dar nu am reusit.Sunt din Constanta si as dori sa va contactez telefonic.Se poate sa aflu numarul dumneavoastra de telefon?In Constanta ajungeti?Multumesc
CELERON

Domnul Viorel Pop

Mesajde AMARU_90 » 3-Noi-2008, 02:14

Ma numesc Cristi din Iasi.Domnul Viorel Pop ar trebui putzin sa-shi dea seama ca trateaza telespectatorii in direct fara respect.Nu ar trebuie sa vorbeasca asha la mishto.Oamenii au nishte probleme serioase.Daca vrea sa ajute sa ajute din suflet.Va rog foarte mult sa cititzi mesajul.Mult respect.
AMARU_90

Mesajde shakur_90 » 3-Noi-2008, 02:19

Ma numesc Cristi din Iasi.Domnul Pop Viorel ar trebui putzin sa-shi dea seama ca trateaza telespectatorii in direct fara respect.Nu ar trebuie sa vorbeasca asha la mishto.Oamenii au nishte probleme serioase.Daca vrea sa ajute sa ajute din suflet.Va rog foarte mult sa cititzi mesajul.
shakur_90

Mesajde shakur_90 » 3-Noi-2008, 02:26

Shefu da vorbeshte te rog eu oleaca mai frumos cu lumea shi nu le mai da viteza asha la mishto.Nu credetzi ca va batetzi joc de lume razand de ei?Du-te domnule acasa shi radetzi de vecini
shakur_90

Mesajde Vizitator » 4-Noi-2008, 13:36

sunt Irina si va scriu din italia as dori si eu sa vb cu d-nul Viorel Pop..toate problemele noastre au inceput cu data de 1februarie 2007 cand sotl meu care e italian (27ani) a facut un grav accident stradal..eu eram insarcinata in aproape 7 luni (24ani)..de atunci din pacate sotul meu a ramas o persoana invalida mentala.. am avut multe probleme si su socrul si nevasta socrului ca e recasatorit... sotul a fost parasit de mama cand a fost mci si de tata acum dupa accident..din pacate am remas singuraintr-o tara straina si fara ajutor...ne descurcam foarte greu cu spitalizarile care el le face inca si in ziua de azi... as dori mult sa pot vb cu d-nul Viorel Pop..sa stim daca mai avem si noi o speranza la viata asta cat pt mine ca si sotie cat si pt fetita ca tata... va multumesc
Vizitator

D-l Viorel Pop

Mesajde valentinaiove@yahoo.com » 8-Noi-2008, 20:56

Pana acum cateva zile nu am auzit de dv.am urmarit emisiunea lui d-l Dan Diaconescu cu dv. si am ramas fara cuvinte.Daca puteti sa ma ajutati si pe mine prin incercarea care trec ,cu toate ca am depasit multe greutati ,eu va multumesc.Gandesc pozitiv si m-am impacat cu viata dar si cu moartea,asa cum vrea bunul Dumnezeu.Sa va dea Dumnezeu sanatate ,viata linistita ca o apa lina. Va multumesc si astept raspunsul dv.
valentinaiove@yahoo.com

citeste cineva?

Mesajde irina123 » 11-Noi-2008, 01:27

cum pot sa intru si eu in legatura cu voi incerc de nu stiu cate zile si nu reusesc nici cum sunt irina din italia aici pe forum am scris durerea mea dar nu reusesc sa iau legatura cu voi numarul meu este ..0039.3402781666...va rog
irina123
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » 8-Dec-2008, 19:23

buna seara va rog din suflet sa-mi trimiteti si mie cateva cuvinte despre fiul meu raduca cristian nasput in data de 1968 15.12 va multumesc si astept un raspuns si daca vreti si un numar de telefon.[/b][/i]
Vizitator

Înapoi la Arhivă OTV