Adevarul despre catalin boboc

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

Adevarul despre catalin boboc

Mesajde boyy_danyy » 19-Dec-2008, 01:56

D-nl d.d acela care a intervenit la dvs nu era boboc,ala era un impostor adevaratul catalin a avut un bmw m3,nr de inmatriculare B 70 CTL,bmw verde cu niste desene cu gri. Acum are un Peugeot 206 cabrio si un Audi a 6 de 2.2 tdi visiniu cu garda joasa si modificari la motor. Acel Bmw a fost vandut acum 4 luni. Numele intreb al lui boboc este: Catalin Boboc Iulian,locuieste in micro 4 tgv la etajul 3. stiu multe lucruri. NU mai asc toti nesimtiti. Un ultim cuvant Catalin este nevinovat...Cu respect Dani Gaesti 17 ani
boyy_danyy
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde LordulCapdeMort » 28-Dec-2008, 14:10

si de unde stii ca este nevinovat ?
Unicul Capitan este Catalin Haldan
LordulCapdeMort
Trecător
Trecător

si de unde stii ca este nevinovat ?

Mesajde Diana22 » 31-Dec-2008, 13:37

doar n-o sa se acuze singur :((
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mata e curva

Mesajde giani boasca » 2-Ian-2009, 12:31

SA o acuze pe mata atunci
giani boasca

Re: si de unde stii ca este nevinovat ?

Mesajde alexandru07 » 2-Ian-2009, 13:29

nadia scrie:doar n-o sa se acuze singur :((

Dar tu de unde stii ca e vinovat?Pari cam sigura pe tine,ia explica-te.
alexandru07

Mesajde Diana22 » 2-Ian-2009, 16:39

nu stiu dar prea se explica in primul mesaj,era o parere la acel mesaj,oricum il stimez pe acest Catalin fiindca nu a intrat in jocul otv.Nu cred ca e vinovat fiindca nu se risca nimeni sa plece din Targoviste pentru a spanzura in Suceava,e o distanta mare.daca era vazut nu trecea neobservat,apoi cred ca nu duce lipsa de fete pentru a se razbuna pe Diana,mai degraba ar fi tratat totul cu indiferenta.Singurul suspect mi se pare acel Claudiu fiindca intervine pt Adina si vb despre marea vedeta Magda si imbracamintea lor.
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde wolfy » 2-Ian-2009, 16:50

Din punctul meu de vedere,daca Claudiu ar fi vinovat,ar sustine teoria "sinuciderii" pentru ca nu ar dori sa se afle adevarul.Insa el considera ca e crima si atunci,ma indoiesc ca ar avea vreun interes sa sustina ipoteza crimei(daca ar fi vinovatul).In plus,a salutat initiativa OTV-ului de a aduce in studio niste oameni pregatit(cei doi profesori),ceea ce mie imi arata ca e un om de calitate dar nu isi declina identitatea deocamdata.Mie imi miroase a interes profesional aici.
wolfy

Mesajde Diana22 » 2-Ian-2009, 16:58

o fi dar nu mi-a placut discutia despre haine de firma pe care a deschis-o de mai multe ori.Apropo unul din vecinii Adinei sustine ca el ar fi Catalin si nu Claudiu si din cauza asta nu apare la tv si ca Diana ar fi fost vazuta de multe ori cu acea persoana.
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde wolfy » 2-Ian-2009, 17:02

Astea pot fi si baliverne,vecinii intotdeauna indruga multe verzi si uscate.Deocamdata,s-a stabilit ca cei doi,Claudiu si Catalin sunt doua persoane total diferite.Dar parca erai de parere ca e vorba de o sinucidere,acum ai gasit si niste potentiali "criminali"?
wolfy

Mesajde Diana22 » 2-Ian-2009, 17:15

eu am spus intotdeauna ca e crima,acel vecin nu spune in gura mare ce are de spus se ascunde si da cu presupusul,e un batran ce rezolva enigme,eu nu l-am crezut,ti-am zis ce se spune
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde wolfy » 2-Ian-2009, 17:40

Pai nu-mi mai zi ca eu nu cred in prostii de astea.
wolfy

Mesajde mefistofelica » 5-Ian-2009, 00:38

bravo Petrica Gheorghe
mefistofelica
Trecător
Trecător

Mesajde leo » 5-Ian-2009, 20:06

Petrica Gheorghe s-ar urca in copac cat ai zice peste,chiar si pe intuneric.Il duce mintea,omul e tare in muschi si in cloanta.
leo

Înapoi la Arhivă OTV