Diana s-a sinucis

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

Mesajde Vizitator » 8-Ian-2009, 21:00

nadia scrie:nu am scris eu aia,fii mai atent

Am scris pentru cine trebuie si te rog,termina cu indicatiile.
Vizitator

Reclame

Mesajde o suceveanca » 10-Ian-2009, 23:15

Anonymous scrie:
galatean scrie:
zinedine scrie:
galatean scrie:Doamna/Domnisoara Adriddeia in primul rand mai exista un topic legat de subiectul Diana Malos unde ne putem da cu parerea. In al doilea rand ceea ce ati prezentat mai sus nu reprezinta decat parerea dumneavoastra. In alta ordine de idei sunt si ipoteze conform carora regretata Diana Malos s-ar fi sinucis cum sunt si ipoteze conform carora a fost omorita.

Rog un moderator sa uneasca thread-urile Diana Malos cu acesta, si sa-l lase principal pe primul.

Poate anume a pus titlul asta separat!ca sa sublinieze ca e vorba de o "sinucidere"!As vrea ,insa, sa imi explice si mie de ce fata asta a lasat masina de spalat in functiune daca avea de gand sa se sinucida?Si de ce si-a legat mainile sus in copac?Ii era teama de propria-i decizie?De ce nu avea limba scoasa si chipul inverzit ca la cei care se spanzura cu adevarat?De ce nu a ales un copac mai mic si cum de a reusit sa se catere sus la o asa inaltime fara nicio sursa de lumina care s-o ajute sa vada pe unde se urca?

Iar eu nu am mai inteles ceva: De ce a plecat Diana de acasa doar cu acel cablu, cuile si ciocanu, fara rufe care trebuiau puse la uscat ? Poate mie imi scapa, insa e ceva ce nu inteleg...

Mie-mi scapa atitudinea politiei de acolo,de ce au acceptat ideea ridicola ca e un suicid?Si daca fata era credincioasa,de ce a ales sa se spanzure in preajma manastirii?

DACA FATA ERA CREDINCIOASA NU AVEA O EXPERIENTA ATAT DE VASTA IN CEEA CE PRIVESTE BARBATII
o suceveanca

Înapoi la Arhivă OTV