mama dianei isi vindea fata

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

mama dianei isi vindea fata

Mesajde Marieta » 6-Ian-2009, 22:44

Intrebati l pe Bogdan daca stie ca mama dianei o influenta pe Diana sa il lasa pe bogdan ca nu are bani si o cuplase cu Catalin, intrebati o si pe adina daca e normal ca o mama sa isi vada fata care scoala oricum nu mai facea , pe bani barbatilor cu bani

Aducetii aminte ca si fostul ei sot ia reprosat ca si a vandut fata inca de la 15 ani la barbati , intrebati va rog sa vedem ce raspuns are?
Marieta
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde galatean » 7-Ian-2009, 08:52

Mai ai multe topicuri de deschis ? Crezi ca sta careva sa te citeasca la vederea faptului ca esti analfabeta ?
galatean
Blocat!
Blocat!

Mesajde Vizitator » 7-Ian-2009, 08:55

de ce pui intrebari la care ti-ai dat singur raspunsul? te numeri printre cei care citesc topicurile marietei.
Vizitator

Mesajde galatean » 7-Ian-2009, 09:04

Ti-ai propus sa ma urmaresti ? Se vede ca esti de teapa acestei Marieta, cand am zis "crezi ca sta careva sa te citeasca" m-am referit la cineva din cadrul televiziunii OTV. Daca esti prea incuiat nu am eu nicio vina.
galatean
Blocat!
Blocat!

Mesajde Diana22 » 7-Ian-2009, 11:04

marieta,daca esti atenta la ortografie o sa ai mai multe sanse sa fii citita decat daca scrii mare si incorect,eu ti-as da dreptate,adina e o mama ce a profitat de pe urma dianei si inca profita dar nu te enerva prea tare si ameninta in toate partile,e un razboi al lor si nu al nostru,te sfatuiesc sa te inarmezi cu rabdare si calm :D
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 9-Ian-2009, 21:14

nadia esti ca o obsesie pe acest forum,altcineva nu mai scrie?esti atat de inversunata impotriva acestei femei incat incep sa ma intreb,nu cumva esti implicata mai mult decat e cazul?
Vizitator

Mesajde Diana22 » 10-Ian-2009, 10:18

da sunt imlicata, moralitatea acestei femei e o revolta pt orice mama care gandeste
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 10-Ian-2009, 17:53

nadia scrie:da sunt imlicata, moralitatea acestei femei e o revolta pt orice mama care gandeste

In cazul tau e mai mult de atat.Nimeni nu poate sa o judece de la distanta pe aceasta femeie atata timp cat nimic nu e clar din aceasta poveste.Te-ai gandit ca pot fi alti vinovati mai mari?
Vizitator

Mesajde Diana22 » 10-Ian-2009, 19:46

da sunt,criminalii acestei copile!atat timp cat apare la tv de cateva nopti iar comportamentul ei lasa de dorit si eu am dreptul sa comentez pe acest forum pretinzand ca o cunosc destul de bine cat sa-mi fac o parere.
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 10-Ian-2009, 23:34

nadia scrie:da sunt,criminalii acestei copile!atat timp cat apare la tv de cateva nopti iar comportamentul ei lasa de dorit si eu am dreptul sa comentez pe acest forum pretinzand ca o cunosc destul de bine cat sa-mi fac o parere.

Si care e scopul tau final? :bla: Ce urmaresti?
Vizitator

Mesajde Diana22 » 11-Ian-2009, 00:00

Anonymous scrie:
nadia scrie:da sunt,criminalii acestei copile!atat timp cat apare la tv de cateva nopti iar comportamentul ei lasa de dorit si eu am dreptul sa comentez pe acest forum pretinzand ca o cunosc destul de bine cat sa-mi fac o parere.

acum toate s-au lamurit :mrgreen:
Ultima oară modificat de Diana22 pe 11-Ian-2009, 00:01, modificat 1 dată în total.
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Diana22 » 11-Ian-2009, 00:01

nadia scrie:
Anonymous scrie:

acum toate s-au lamurit :mrgreen:
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 11-Ian-2009, 00:46

Te ascult! :mrgreen:
Vizitator

Înapoi la Arhivă OTV