despre bogdan

Subiectele care nu mai sunt de actualitate

Moderatori: Amy, karola, Diana22

despre bogdan

Mesajde radu sutu » 7-Ian-2009, 23:13

as vrea sa fac si eu o afirmatie: neseara am iesit cu o fata la un ceai....i se zice bunicuta (bogdan trebuie sa o cunoasca) si afirma ca acest bogdan...ar fi plecat in franta din cauza ei...fiind implicat in nuj ce treburi cu droguri....ca ar fi drogato; ar trebui sa luati in considerare si aceasta afirmatie deoarece bogdan neaga ca ar fi implicat in trafic de stufefiante
radu sutu
Trecător
Trecător

Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » 7-Ian-2009, 23:17

aaaa, deci din cauza ei a plecat? si eu am crezut ca din cauza mea. :pan:
Vizitator

Mesajde Diana22 » 8-Ian-2009, 16:03

bogdan sa plece din cauza unei fete care pe deasupra i se mai zice si bunicuta-imi inchipui cum arata =)) -nu e genul sa fuga,exemplu: sta si contrazice pe toata lumea.se cearta dar n-a plecat in franta inca si mi se pare ca e ceva mult mai grav decat "bunicuta ta"
P.S.bunicuta a baut ceaiul ca al tau sau din canabis?probabil vroia sa te impresioneze putin :D
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Re: despre bogdan

Mesajde Vizitator » 8-Ian-2009, 21:02

radu sutu scrie:as vrea sa fac si eu o afirmatie: neseara am iesit cu o fata la un ceai....i se zice bunicuta (bogdan trebuie sa o cunoasca) si afirma ca acest bogdan...ar fi plecat in franta din cauza ei...fiind implicat in nuj ce treburi cu droguri....ca ar fi drogato; ar trebui sa luati in considerare si aceasta afirmatie deoarece bogdan neaga ca ar fi implicat in trafic de stufefiante

Nu mai scrie mai "copacule"lucruri deranjante pe forum!
Vizitator

Mesajde Diana22 » 9-Ian-2009, 14:36

mai bogdane,ce faci tu dragule de te iubesc toate fetele si mai ales prietenele dianei dorm cu tine pe rand :D :D ,eu cred ca adina e obsedata sexual.Daca nu ai avut 700 sa-i dai ea a vrut macar altceva,te-ai facut ca nu vezi sau ai simtit o greata la ideea de ai indeplini dorinta.?
Diana22
Moderator OTV
Moderator OTV

Mesajde Vizitator » 9-Ian-2009, 18:33

BRAVO BOGDAN! bravo pentru curajul cu care te aperi! bravo pentru taria de caracter de care dai dovada! bravo pentru ca stii sa-ti sustii punctul de vedere(culmea tu nu ai avocat/avocati ca mama adina). bravo pentru curajul de a spune lucrurilor pe nume!

apropo, iti poti da seama de calitatea unui OM, cand o gramada de prosti sunt impotriva lui!
Vizitator

Înapoi la Arhivă OTV