Aici ajung subiectele şi mesajele şterse de moderatori

Mesajde superursu » 16-Dec-2010, 17:58

georgell scrie:
fireball95 scrie:Cea mai aiurea editia dupa parerea mea :( si sincer nu stiu de ce dar asa am senzatia.

ca nu ai ajuns tu prea departe:))

nu e vorba ca a ajuns sau nu prea departe...ci modu in care au ajuns unii(tu) sus...A fost si mai jos tavi da nu a zis nikiodata asa ceva..Certurile care sau fakut...cum a iesit petrik...pana acum maxim un meci sau 2 au fost decise prin neprezentare...faza cu asa zisu "fratito" nu sa mai intamplat nicioada intro faza superioara in acest campionat...poate pt u e normal sa joci cum ai jucat contra mea in optimi...dar pentru acesti oameni din campionat nu e normal;)...eu am mai fost elimnat si nu am spus nimic doar cu marius am exagerat si miam cerut scuze...Dar sa incerci sa joci asa murdar tinand cont ca nu e pe bani si e doar din placere...Urat;)...Uite la petrik joaka mereu si nu e suparat cand ia bataie...si nu doar el...sunt mai multi...Deci daia joaca doar din placere nu de disperare sau de zei cum ai zis si knd erai drept bosoi si ai sters mesaju si knd erai georgel...deci...joaca din placere dak tot joci...Fair Play;)...Bafta!
Palmares: Sez 1:Finalist
Sez 2:Castigator
Sez 3:Semi Finalist
Sez 4:Castigator
Sez 5:Finalist
Sez 6:Castigator
Sez 7:CAStigator
Sez 8:Castigator
Sez 9:Finalist
Sez 10:Sferturi
Sez 11:Finalist
Imagine