Aici ajung subiectele şi mesajele şterse de moderatori

Mesajde GEorgell » 16-Dec-2010, 18:46

superursu scrie:
superursu scrie:Ma da asta e nesimtiree pe fatza!!...Pai cum scriu un mesaj cum se sterge?..

cand demostrez tuturor ca u esti bosoi stergi mesajele?...pai u esti moderator ca sa moderezi o liga nu ca sa stergi mesajele ma;)...in acel mesaj scrissesem puru adevar...daca asta te deranjeaza e foarte grav;)...in camp asta nu sunt oameni nesimtiti au aparut pe parcurs...ca mai sunt uni care accepta mai greu sa fie batuti cum se si cazul meu asta e alta treaba ;)..da nu sa te disperi cu 2 iduri ca sa demostrezi ce ma?...multi puteau sa faca 2 idurida au preferat sa joace din placere;)...numai sterge mesajele ca numai rezolvi nimic;)...Oricum in fatza mea esti de la 0 in jos;)..si u si asa zisul fratito;)...se joaka din placere nu de disperare sau sa ma cenzurezi u pe mine..asta daca stii ce inseamna;)...Urat din partea ta ca om nu ca jucator de fifa;)...te injosesti pentru nimic...frumos din partea ta...tine cont ca joci din placere nu pt bani .Disperatule;)

ma obsedatule lasa ma in pace nu ma pliktisi esti obsedat
ca ai luat bataie si nu suporti asta pt ca te crezi cel mai bun
daca o sa ajung in finala o sa il chem pe cornel la sala ,sa vada cum joc eu si cum joaca fratemiu ;)
GEorgell

Reclame

Forum Statistici